TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo

JOANNA
POLUS

WYDAWCA

Właściciel, szefowa i wydawca, czyli główna dowodząca w POLA design. Absolwentka Wydziału Grafiki Europejskiej Akademii Sztuk. Z rynkiem custom publishing związana od ponad 10 lat. Jej drugą pasją jest sztuka, której poświęca każdą wolną chwilę. Jest współzałożycielką Your Art Maison Gallery która promuje polskich I europejskich artystów: www.yourartmaison.pl. Prywatnie kocha podróże i piękny design.

ANNA
ROZWADOWSKA

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA

W POLA design od 2009 roku. Dyrektor zarządzająca odpowiedzialna przede wszystkim za wszystkie najważniejsze sprawy finansowe firmy i umowy z klientami. Związana z mediami od ponad 10 lat koordynuje i nadzoruje pracę nad prowadzonymi przez firmę projektami. Prywatnie uwielbia podróże.

WIKTORIA
MOLENDA

ACCOUNT MANAGER

Z POLA design związana od 4 lat. Prowadzi projekty, pisze, współpracuje z klientami. Z zawodu dziennikarka i redaktorka, z doświadczeniem w magazynach kobiecych. Pisała do „Świata Kobiety”, „Poradnika Domowego”, „Moich Smaków Życia”, „Dbam o zdrowie”. Z rynkiem custom publishing związana od kilku lat.

JULIA
SAWICKA-GRANDIA

REDAKTOR PROWADZĄCA

Dziennikarka i redaktorka w jednym. Skończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała między innymi w Polska The Times. Od wielu lat związana jest z rynkiem custom publishing, gdzie jest odpowiedzialna za content marketing.

WIESŁAWA
GÓRSKA

REDAKTOR PROWADZĄCA

W POLA design pracuje od ponad 4 lat. Wcześniej współpracowała między innymi z Axel Springer Verlag w Hamburgu, potem w Polsce. Była wydawcą w PLL Lot oraz w wielu magazynach korporacyjnych koncernów Bauer i Gruner & Jahr. Od 8 lat związana z rynkiem custom publishing. Obecnie przygotowuje dysertację na temat retoryki content marketingu.

MARTA
DUDZIAK

DZIENNIKARKA/ STYLISTKA

Dziennikarka i stylistka. Z branżą mody związana od 9 lat. Współpracowała z magazynami i portalami w Polsce (Kikimora, Take Me, Dilemmas, Design Alive, Monogram, Onet), Austrii (Wear Magazine), Wielkiej Brytanii (Salt&Vinegar Magazine, Fashion Globe Magazine) i USA (Blanc Magazine). Skończyla kursy dziennikarstwa i stylizacji mody na londyńskim Central Saint Martins. Zawsze w drodze.

PIOTR
TARASIUK

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

Grafik kreatywny z ogromnym doświadczeniem w branży wydawniczej. Pracował m.in. dla Burda Media, Hachette Filipacchi, Edipresse, Muratora. Tworzył projekty dla Vivy i Vivy Moda oraz topowych pism wnętrzarskich Dom z pomysłem, Dom i Wnętrze, Elle Decoration. Ma w swoim portfolio także współpracę z Euro 2012, Leroy Merlin i Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Autor projektów książek i albumów.

AGNIESZKA
KWIATKOWSKA

GRAFIK

Absolwentka ASP w Krakowie, z dyplomem z fotografii pierwsze kroki w zawodzie stawiała w magazynie „Przekrój. Od lat związana z rynkiem pism kobiecych półki premium, pracowała m.in. w Glamour, współtworzyła polską edycję magazynu Grazia. Ma w swoim portfolio również opracowania wystaw Galerii Kordegarda, współpracowała z Centrum Nauki Kopernik i AWF Warszawa.

IWONA
WIŚNIEWSKA

GRAFIK

Z wykształcenia poligraf. Współpracowała z największymi wydawnictwami prasowymi, m.in. Axel Springer, Marquard Media Polska, Bauer Media. Współtworzyła takie magazyny jak Tina, Olivia, Świat kobiety, Życie na gorąco.

MACIEJ
ODOJ_/_MAX

GRAFIK/ OPERATOR DTP

Z POLA design związany od 2007 roku. Obrabia zdjęcia, wysyła magazyny do druku. Bez niego nie działałyby komputery w redakcji, serwery byłyby zapchane, a o internecie moglibyśmy zapomnieć.

MAŁGORZATA
ŻEBROWSKA-PIOTRAK

KOREKTORKA

Korektorka i redaktorka szlifująca swój warsztat w wielu wydawnictwach. Pracowała w dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach oraz przy publikacjach kilkusetstronicowych książek. Związana z POLA design niemal od początku. Oprócz poradników językowych i książek dla dzieci (w ramach wieczornych poczytajek dla córki) czyta też kryminały.

DOMINIKA
GÓRNIAK

ASYSTENTKA/ STYLISTKA

Studiowała Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Strategiczny Design i Zarządzanie w Parsons The New School for Design w Paryżu. Od prawie 4 lat związana z wydawnictwem POLA design, a także galerią sztuki Your Art Maison oraz organizacją Fashion Management Club.

POLA
DESIGN