TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo

JOANNA
POLUS

WYDAWCA

Właściciel, szefowa i wydawca, czyli główna dowodząca w POLA design. Absolwentka Wydziału Grafiki Europejskiej Akademii Sztuk. Z rynkiem custom publishing związana od ponad 10 lat. Jej drugą pasją jest sztuka, której poświęca każdą wolną chwilę. Jest współzałożycielką Your Art Maison Gallery która promuje polskich I europejskich artystów: www.yourartmaison.pl. Prywatnie kocha podróże i piękny design.

ANNA
ROZWADOWSKA

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA

W POLA design od 2009 roku. Dyrektor zarządzająca odpowiedzialna przede wszystkim za wszystkie najważniejsze sprawy finansowe firmy i umowy z klientami. Związana z mediami od ponad 10 lat koordynuje i nadzoruje pracę nad prowadzonymi przez firmę projektami. Prywatnie uwielbia podróże.

JULITA
BOLIMOWSKA

ACCOUNT MANAGER

Z wykształcenia marketingowiec, doświadczenie zdobywała w czołowych agencjach reklamowych m.in. Saatchi & Saatchi, DDB. Od ponad 6 lat związana z POLA design. Prowadzi i koordynuje projekty, produkuje sesje zdjęciowe i zajmuje się kontaktem z reklamodawcami.

MONIKA
KUBIŃSKA

MENADŻER DS. KOMUNIKACJI

Z wykształcenia filolog i dziennikarka, w POLA design od ponad 6. lat zajmuje się komunikacją, rozwojem i prowadzi wiele kluczowych projektów firmy. Z zamiłowania aktorka, pasjonuje się psychologią. Szczególnie odkrywaniem i wspieraniem talentów pracowników oraz osób będących na ścieżce rozwoju.

KINGA
NIEŚMIAŁEK

DYREKTOR ARTYSTYCZNA

Absolwentka warszawskiej ASP. Grafik, projektant, rysownik. Doświadczenie zdobywała współpracując z największymi wydawnictwami komercyjnymi i custom publishing jak Bauer, Axel Springer, Concept Publishing Polska, Valkea Media. Tworzyła na zlecenie Stowarzyszenia Filmowców Polskich i Teatru na Woli. Autorka projektów książek i albumów.

ANITA
LERKE

GRAFIK

Z wykształcenia technik poligraficzny. Z zamiłowania grafik projektant, pracujący od 19 lat w polskim rynku wydawniczym, m.in. jako grafik oraz Art Director w wydawnictwach Axel Springer Polska
i Marquard Media Polska. Projektowała oraz współtworzyła magazyny kobiece, modowe oraz lifestyle’owe. Dołączyła do zespołu POLA design ponad 2 lata temu.

ADAM
GRAD

GRAFIK

Z POLA design związany od prawie 10 lat. Grafik z dużym doświadczeniem w projektowaniu materiałów promocyjnych, reklamowych i wydawnictw custom publishing. Tworzył m.in. dla takich marek jak: Arkadius, Adidas czy Atlantic. Prywatnie pasjonuje się designem.

MACIEJ
ODOJ_/_MAX

GRAFIK/ OPERATOR DTP

Z POLA design związany od 2007 roku. Obrabia zdjęcia, wysyła magazyny do druku. Bez niego nie działałyby komputery w redakcji, serwery byłyby zapchane, a o internecie moglibyśmy zapomnieć.

JULIA
SAWICKA-GRANDIA

REDAKTOR PROWADZĄCA

Dziennikarka i redaktorka w jednym. Skończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała między innymi w Polska The Times. Od wielu lat związana jest z rynkiem custom publishing, gdzie jest odpowiedzialna za content marketing.

WIESŁAWA
GÓRSKA

REDAKTOR PROWADZĄCA

W POLA design pracuje od ponad 2 lat. Wcześniej współpracowała między innymi z Axel Springer Verlag w Hamburgu, potem w Polsce. Była wydawcą w PLL Lot oraz w wielu magazynach korporacyjnych koncernów Bauer i Gruner & Jahr. Od 8 lat związana z rynkiem custom publishing. Obecnie przygotowuje dysertację na temat retoryki content marketingu.

WIKTORIA
MOLENDA

REDAKTOR PROWADZĄCA

Z POLA design związana od 2 lat. Dziennikarka i redaktorka, z doświadczeniem w magazynach kobiecych. Pisała do „Świata Kobiety”, „Poradnika Domowego”, „Moich Smaków Życia”, „Dbam o zdrowie”. Z rynkiem custom publishing związana od kilku lat. Zawsze na czasie jeśli chodzi o modę i beauty.


MARTA
DUDZIAK

DZIENNIKARKA/ STYLISTKA

Dziennikarka i stylistka. Z branżą mody związana od 7 lat. Współpracowała z magazynami i portalami w Polsce (Kikimora, Take Me, Dilemmas, Design Alive, Monogram, Onet), Austrii (Wear Magazine), Wielkiej Brytanii (Salt&Vinegar Magazine, Fashion Globe Magazine) i USA (Blanc Magazine). Skończyla kursy dziennikarstwa i stylizacji mody na londyńskim Central Saint Martins. Zawsze w drodze.

MAŁGORZATA
ŻEBROWSKA-PIOTRAK

KOREKTORKA

Korektorka i redaktorka szlifująca swój warsztat w wielu wydawnictwach. Pracowała w dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach oraz przy publikacjach kilkusetstronicowych książek. Związana z POLA design niemal od początku. Oprócz poradników językowych i książek dla dzieci (w ramach wieczornych poczytajek dla córki) czyta też kryminały.

DOMINIKA
GÓRNIAK

ASYSTENTKA/ STYLISTKA

Studiowała Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Strategiczny Design i Zarządzanie w Parsons The New School for Design w Paryżu. Od prawie 2 lat związana z wydawnictwem POLA design, a także galerią sztuki Your Art Maison oraz organizacją Fashion Management Club.

EWA
KULCZUGA

ASYSTENTKA

Absolwentka filologi klasycznej i kultury śródziemnomorskiej, studentka International Business w Szkole Głównej Handlowej. Zaangażowana w działalność organizacji studenckiej Fashion Management Club. W POLA design wspiera i pomaga zespołowi przy pracy nad projektami.

POLA
DESIGN